Zaloguj
ING LEASE

Kilka słów o nas


ING Lease (Polska) Sp. z o.o. obecna na rynku od ponad 28 lat, jest jedną z największych instytucji leasingowych w Polsce. ING Lease (Polska) wchodzi
w skład Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego S.A. 
 

Nasze nagrody i wyróżnienia

Dlaczego ING Lease (Polska)?

Zapewniamy klientom bezpieczny dostęp do atrakcyjnego finansowania ruchomości i nieruchomości. Posiadamy bogate doświadczenie, zdobyte podczas realizacji transakcji na rynkach wielu krajów. Spółka jest od wielu lat jednym z liderów na rynku leasingu nieruchomości komercyjnych. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do klientów i transakcji. Wierzymy, że profesjonalne wsparcie i jasne zasady budują wzajemne zaufanie i tworzą trwałe partnerstwo.

Doświadczenie i praktyka wynikająca
z długoletniej obecności na rynku

Skuteczność działania, widoczna
w dynamicznym wzroście obrotów firmy

Atrakcyjna oferta skierowana
do małych, średnich i dużych firm

Silne zaplecze kapitałowe wynikające
z przynależności do grupy ING

 

Profesjonalne doradztwo i obsługa
przez najwyższej klasy specjalistów
 

Indywidualne podejście
do każdego Klienta
 

Prowadzimy biznes w sposób etyczny i odpowiedzialny.
Wchodzimy w skład Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego, w ramach której realizujemy Strategię ESG na lata 2022-2024. Zapraszamy do zapoznania się ze strategią, a także z dedykowaną stroną, gdzie prezentujemy zobowiązania w zakresie zrównowązonego rozwoju oraz ich realizację. 

Tworzymy i oferujemy nowoczesne produkty 
ING Lease od dawna aktywnie uczestniczy w finansowaniu elektrycznych pojazdów, paneli fotowoltaicznych, stacji ładowania pojazdów i innych nowczesnych aktywów. Przygotowujemy nasze produkty, tak by wspierać klientów w prowadzeniu biznesu w sposób odpowiedzialny: 

  • Program dedykowany finansowaniu elektrycznych i wodorowych samochodów osobowych i dostawczych, a także elektrycznych motocykli i skuterów. Szczególnym benefitem jest 0% prowizji i 0zł za rejestrację takich pojazdów. Więcej szczegółów tutaj. 
  • Program "Mój Elektryk" umożliwia skorzystanie z oferty leasingu na pojazdy elektryczne i uzyskanie nawet do 70 tys. zł dopłaty w programie rządowym. Więcej szczegółów tutaj. 
  • W ramach oferty sfinansujemy panele fotowoltaiczne, naziemne i dachowe oraz inne rozwiązania. Więcej szczegółów tutaj. 
  • Oferta specjalna "2 raty za 0zł" dedykowana jest inwestycjom wspierającym postęp w realizacji celów ESG. Klienci korzystający z oferty nie zapłacą odsetek za dwie pierwsze raty, a płatność za nie będzie odroczona na kolejne miesiące rozliczeniowe. Więcej szczegółów tutaj. 

Działamy dając przykład
W 2022 roku we współpracy z firmą EcoVadis przeprowadziliśmy kompleksową ocenę działań ING Lease oraz wykorzystywanych w spółce praktyk w czterech obszarach: społecznym, środowiskowym, etycznym i łańcuchów dostaw. Badanie zakończyło się certyfikacją i brązowym medalem. To dla nas ważne wyróżnienie i zachęta do dalszej pracy.

Każdego roku EcoVadis audytuje ponad 75 000 firm z różnych sektorów gospodarki na świecie. Metodologia opiera się na międzynarodowych standardach zrównoważonego biznesu, w tym Global Reporting Initiative, United Nations Global Compact i ISO 26000.

Spółki zależne

ING Lease (Polska) Sp. z o.o., Adres siedziby: 02-566 Warszawa, ul. Puławska 2
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS nr: 0000043817, Kapitał zakładowy: PLN 7.504.000,00, NIP: 526-10-40-337, REGON: 011223125, Numer BDO 000234914

ING Lease (Polska) Sp. z o. o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego. Właścicielem 100% udziałów ING Lease (Polska) Sp. z o.o. jest ING Investment Holding (Polska) S.A. z siedzibą w Katowicach (dawniej ING ABL Polska S.A).  ING Lease (Polska) Sp. z o. o. jest jedynym udziałowcem następujących spółek: ING Aktywa, ING Finance, REL Jota, REL Fokstrot i REL Project 1.

Strategia podatkowa

Informacja o realizowanej strategii podatkowej ING Lease (Polska) Sp. z o. o. za:

  • rok podatkowy 1 stycznia 2020 – 31 grudnia 2020 dostępna jest pod linkiem
  • rok podatkowy 1 stycznia 2021 – 31 grudnia 2021 dostępna jest pod linkiem
  • rok podatkowy 1 stycznia 2022 – 31 grudnia 2022 dostępna jest pod linkiem

Potrzebujesz wsparcia?

Napisz do nas za pomocą
Modułu Wiadomości

Zaloguj się do Portalu Klienta

Poznaj naszą ofertę
 

Wypełnij formularz

Odwiedź najbliższy
oddział

Lista oddziałów