Easy Leasing:
Masz już przyznany limit!

Teraz tylko wybierz pojazd i weź leasing online!
 

  Szybko, sprawnie i całkowicie online
   
  Minimum formalności - bez dokumentów finansowych
   
Bez dodatkowych zabezpieczeń, bez weksli

 

Jak to działa?

 1. 1

  Zaloguj się do ING Business i kliknij w baner z wyliczoną kwotą

  Baner zobaczysz na stronie głównej, w module wiadomości, a także w sekcji dotyczacej kart. W ramach prezentowanej kwoty możesz sfinansować wybrany przez Ciebie samochód.

 2. 2

  Wybierz pojazd, dobierz parametry i wylicz ratę leasingu

  Możesz zmieniać parametry, tak by rata była dogodna dla Ciebie.
  Wyślij wniosek online.

 3. 3

  Decyzja i umowa

  Powiadomimy Cię, kiedy umowa będzie gotowa do podpisu. Możesz ją podpisać w każdym oddziale ING, ale jeśli posiadasz elektroniczny podpis kwalifikowany, zrobisz to online. 

 4. 4

  Gotowe!

  Odbierasz pojazd i cieszysz się użytkowaniem! A wszystkie informacje dotyczące Twojej umowy leasingu masz zawsze pod ręką w ING Business.

Potrzebujesz wyższego limitu?

Gdy kwota planowanej przez Ciebie inwestycji przekracza limit zaprezentowany w ramach oferty Easy Leasing, sprawdź naszą ofertę standardową.

Zaloguj się do ING Business
i złóż wniosek o nowe finansowanie

Zaloguj się do ING Business

Masz pytania?

Zadzwoń
+48 32 356 22 05

lub porozmawiaj na czacie

Pytania i odpowiedzi

Gdzie znajdę baner z wyliczoną zdolnością?

Baner będzie widoczny po zalogowaniu do systemu bankowości internetowej i mobilnej ING Business na stronie głównej, w module wiadomości i w sekcji dotyczacej kart. 

Dlaczego nie widzę baneru?

Baner z ofertą jest widoczny tylko dla klientów, którzy spełniają określone przez bank warunki.

Jak mogę złożyć wniosek w ramach Easy Leasing

Po zalogowaniu do ING Business, należy kliknąć w baner prezentujący kwotę. Nastąpi przekierowanie do wniosku.

 

Niniejsza informacja handlowa została przygotowana przez ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem KRS 0000005459 przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 634-013-54-75, REGON: 271514909, kapitał zakładowy: 130 100 000 zł, w całości opłacony, we współpracy z ING Lease (Polska) Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie i zarejestrowanym adresem: Warszawa (02-566), ul. Puławska 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000043817, kapitał zakładowy 7.504.000,00 PLN, NIP 526-10-40-337. Niniejsza publikacja jest skierowana tylko i wyłącznie do klientów ING Banku Śląskiego i/lub ING Lease (Polska), zawiera wyłącznie treści informacyjne i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Każda propozycja leasingu podlega akceptacji właściwych Komitetów Kredytowych ING Lease (Polska) Sp. z o.o.; ING Lease (Polska) Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odstąpienia od niniejszej propozycji przed podpisaniem dokumentacji leasingowej w przypadku istotnej zmiany sytuacji finansowej klienta. ING Bank Śląski S.A. nie ponosi odpowiedzialności z tytułu wykorzystania niniejszych informacji. W celu uzyskania szczegółowych danych zapraszamy na stronę www.inglease.pl.