Zaloguj
ING LEASE

Leasing na samochód – jak złożyć wniosek?

Z programem ING Auto możesz to zrobić już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wspólnie z ING Lease finansujemy zakup samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

Zwłaszcza dla nowych przedsiębiorców mobilność jest często koniecznością, a posiadanie samochodu pierwszą potrzebą. Z programem ING Auto możesz wziąć samochód w leasing już pierwszego dnia prowadzenia firmy.

Co zyskasz z ofertą ING Auto?

  • szybka procedura uruchomienia leasingu

Bez konieczności dostarczenia dokumentów finansowych firmy. Po prostu złóż wniosek o leasing z fakturą proforma, która zawiera specyfikację samochodu. Finansowania udzielamy na podstawie oświadczenia klienta, bez zbędnych formalności. Decyzję kredytową dostaniesz w 24 h.

  • szeroki zakres oferty

Możesz wziąć w leasing samochody osobowe i dostawcze do 3,5 (także pojazdy EKO z oznaczeniami BEV i FCEV - elektryczne i wodorowe auta oraz elektryczne motocykle i skutery). Maksymalny okres leasingu to aż 72 miesiące.

  • brak konieczności posiadania wkładu własnego

Firmy działające krócej niż rok – muszą mieć minimum 20% wkładu własnego.

  • obsługa leasingu przez internet

W Moim ING masz umowę leasingu, e-faktury i harmonogramy płatności.

Interesują Cię pojazdy ekologiczne dla firmy?

Jeśli chcesz, aby rozwój Twojego biznesu wspierał też środowisko naturalne, sprawdź Program ING EKO. Możemy sfinansować pojazdy z oznaczeniami BEV i FCEV, dokładnie: elektryczne lub wodorowe samochody osobowe i samochody dostawcze do 3,5 t, a także elektryczne motocykle i skutery. Dodatkową zaletą programu jest brak opłat za rejestrację pojazdu i prowizji za udzielenie leasingu.

Pamiętaj o ubezpieczeniu samochodu

W przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu dostaniesz dodatkowe odszkodowanie, które pokryje Twoje straty. Jeśli skorzystasz z sieci naprawczej ING Lease - dostaniesz samochód zastępczy na cały okres naprawy, który pozwoli Ci dalej w spokoju prowadzić biznes. 

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia?

  • pakiet OC, AC, NW i Assistance
  • serwisowy wariant likwidacji szkód (naprawa w ASO na oryginalnych częściach, rozliczenie faktycznych kosztów naprawy)
  • 5 towarzystw ubezpieczeniowych do wyboru (PZU, Hestia, Warta, Compensa, Inter Risk)

Leasing samochodu przez internet

Masz dostęp do naszego systemu bankowości internetowej? Wypełnij wniosek w Moim ING lub w ING Business w dowolnym miejscu i czasie. Podaj wkład własny, okres leasingu i procent wykupu  i zobacz kalkulację 
całkowitego kosztu leasingu z propozycją miesięcznej raty. Szybko i wygodnie, prawda?

 

---------------------------------
Data publikacji: 2019-10-02, Data ostatniej aktualizacji 2022-03-10