Zaloguj
ING LEASE

Chcesz wyższych obrotów w biznesie? Zyskaj je dzięki leasingowi auta!

W ostatnich miesiącach zewsząd dochodzą informacje, że nastały ciężkie czasy dla biznesu. Media w górę, ZUS w górę, coraz więcej firm tnie koszty, a zamiast inwestować środki – wpłaca je na depozyty, szykując się na trudną zimę... Innymi słowy – ostre hamowanie i kurs na przetrwanie zamiast na rozwój. Czy to jedyna droga? Niekoniecznie. A w każdym razie minimalizowanie strat nie musi oznaczać rezygnacji z walki o wyższe obroty.

W niełatwych czasach na rynku wygrywają ci, którzy potrafią połączyć optymalizację kosztów z niesłabnącym apetytem na zyski. Aby osiągnąć tu równowagę, potrzeba odpowiednich narzędzi, a jednym z nich jest leasing pojazdów. Zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawia się promocja ING Lease, która pozwala oszczędzić aż 350 zł na rejestracji samochodu.

Leasing czy zakup auta? Na co postawić w 2022?

Auto lub flota aut to niezbędne wyposażenie zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, małych i średnich i firm, jak i dużych graczy rynkowych. Jednak zakup pojazdu – a tym bardziej kilku pojazdów – wiąże się ze sporą inwestycją. Nawet w czasie prosperity nie każdy właściciel biznesu czy menedżer odpowiedzialny za finanse przedsiębiorstwa chciał mrozić tak dużą gotówkę w nowym samochodzie. W dobie kryzysu tym bardziej warto rozejrzeć się za alternatywnymi rozwiązaniami, takimi jak leasing albo zakup auta poleasingowego.  Jeżeli ze względu na obecną sytuację gospodarczą musisz ciąć koszty, Twoje rezerwy gotówki są niewielkie, a jednocześnie potrzebujesz auta, by zapewnić sobie przychody – najlepszym rozwiązaniem będzie leasing. Podobnie gdy dopiero rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej.

A jeśli mimo wszystko preferujesz tradycyjny zakup – warto pamiętać o możliwości kupienia używanego samochodu poleasingowego. Można to zrobić na przykład uczestnicząc w licytacjach przedmiotów poleasingowych. Jest to znacznie bezpieczniejsza opcja niż zakup używanego pojazdu po prostu z rynku – takie auta mają bowiem ekspertyzy stanu technicznego. Samochód poleasingowy można również wziąć w leasing.

Korzyści z leasingu na przykładzie oferty ING Lease

Leasing pojazdów ma wiele przewag nad zakupem za gotówkę. Najważniejsza to możliwość użytkowania auta w zamian za niewielkie miesięczne raty, na które składa się kilka elementów, m.in. wartość pojazdu, wartość WIBOR czy marża firmy leasingowej. Przez cały okres leasingu właścicielem samochodu jest firma, która Ci go udostępnia, jednak na koniec umowy, po spłaceniu wszystkich rat leasingowych, wykupujesz użytkowany pojazd za kwotę wykupu wskazaną w umowie. Ta cena jest o wiele bardziej przystępna niż w wypadku zakupu nowego czy nawet używanego auta z rynku. W ING Lease finansowanie jest dostępne na okres aż do 72 miesięcy, a oferta wykupu po takim czasie z pewnością nie zrujnuje budżetu firmy.

Leasing to również większa wygoda dla przedsiębiorcy. Ponieważ korzystasz z pojazdu, którego właścicielem jest ING Lease, nie musisz martwić się o ubezpieczenia czy naprawę w razie szkody komunikacyjnej. Zyskujesz nie tylko konkurencyjne ceny OC, AC czy assistance, lecz także wygodę korzystania z usług serwisów partnerskich, co pozwoli Ci mieć wszystkie koszty pod kontrolą. Na okres naprawy dostaniesz też samochód zastępczy – dzięki temu Twoja firma nie będzie mieć przestojów w świadczeniu usług, co mogłoby się wydarzyć w przypadku auta kupionego za gotówkę lub na kredyt.

Kolejną korzyścią z leasingu jest możliwość wliczenia rat w koszty uzyskania przychodu (przy spełnieniu odpowiednich warunków). Dodatkowo warto wiedzieć, że w odróżnieniu od zakupu na kredyt leasing nie obniża zdolności kredytowej firmy.

Z leasingu opłaca się skorzystać nie tylko wtedy, gdy nie masz wystarczającej gotówki – natomiast w takiej sytuacji często bywa to jedynym rozwiązaniem. W ING Lease możesz rozpocząć użytkowanie auta, nie mając żadnego wkładu własnego – udział własny wynosi od 0%. Oferta jest dostępna dla firm już od 1. dnia działalności. Dzięki temu wejdziesz ze swoim biznesem na wyższe obroty nawet bez potężnego kapitału na start.

Miesiąc Leasingu, czyli ING Lease świętuje, Ty zyskujesz! Promocja do 30 listopada

Jeżeli do tej pory odkładałeś decyzję o leasingu auta, licząc na poprawę sytuacji gospodarczej lub bardziej korzystne oferty, to pora stanąć twardo na ziemi i chłodnym okiem przedsiębiorcy ocenić rynek. Wszystko wskazuje na to, że spowolnienie gospodarcze jeszcze potrwa, i to prawdopodobnie całkiem długo. Oszczędności zdecydowanie należy szukać – ważne jednak, by robić to mądrze, nie ograniczając sobie możliwości zwiększania przychodów.
Jeśli pojazd osobowy bądź dostawczy albo flota firmowa są w Twoim biznesie niezbędnym elementem, który pozwala generować zyski, to taką inwestycję opłaca się podjąć. A zatem pytanie nie powinno brzmieć, czy skorzystać z leasingu, ale jak to zrobić. Odpowiedź roztropnego przedsiębiorcy może być oczywiście tylko jedna – wybierając ofertę o optymalnym stosunku ceny do jakości zakresu usług.

I taka okazja właśnie się nadarza, ponieważ w ING Lease trwa Miesiąc Leasingu. Do 30 listopada skorzystasz z oferty specjalnej, obejmującej darmową rejestrację pojazdu, dzięki czemu oszczędzasz 350 zł. Promocja obowiązuje na samochody osobowe i dostawcze do 3,5t.

Kieruj się na południe... prosto do formularza online!

Program ING Auto wyróżnia nie tylko korzystna oferta, lecz także wygodna procedura online, minimum formalności i brak wymogu dokumentów finansowych. Wysokość raty możesz sprawdzić online, a wniosek o leasing złożysz w 4 prostych krokach, w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca – nawet teraz.

Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę promocji Miesiąc Leasingu, wypełnić formularz i zaczekać na decyzję kredytową, którą otrzymasz do 24 h. Potem możesz już podpisać umowę i odebrać swój samochód. Zapomnij o formalnościach i długich procesach. Nowoczesny leasing powinien być elastyczny, szybki i wygodny.

Leasing w ING Lease – dlaczego warto?

Leasing pojazdów firmowych jest doskonałym sposobem na optymalizację kosztów przedsiębiorstwa przy jednoczesnym nastawieniu na zwiększanie zysków. Auto w leasingu pozwala bowiem rozwijać działalność, świadczyć usługi i zdobywać nowych klientów bez inwestowania dużej gotówki.

W ING Lease zyskujesz dodatkowo:
• możliwość finansowania samochodów nowych i używanych, zarówno osobowych, jak i dostawczych,
• 0 zł za rejestrację pojazdu, jeśli złożysz wniosek do 30 listopada 2022 roku,
• możliwość skorzystania z różnych form leasingu (operacyjny, finansowy oraz VAT marża),
• ofertę z udziałem własnym już od 0%,
• wysokie limity finansowania,
• okres finansowania do 72 miesięcy,
• leasing dostępny dla firm od 1. dnia działalności,
• prostą procedurę z minimum formalności oraz szybką decyzję.

Nie hamuj w rozwoju. Skorzystaj z okazji, by bezpiecznie generować zyski i wyprzedzić konkurencję.

---------------------------------
Data publikacji: 2022-11-15
Materiał ukazał w wersji elektronicznej na platformie Bankier.pl dostępnej pod linkiem.

Wspomniana promocja jest czasową ofertą specjalną, której szczegóły oraz regulamin dostępne są na dedykowanej stronie.