Easy Leasing - co to jest i jak działa?


Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. Wyliczyliśmy Twoją zdolność kredytową na leasing pojazdu! Po zalogowaniu do ING Business zobaczysz baner informacyjny z wyliczoną dla Ciebie kwotą. W ramach tej kwoty możesz sfinansować wybrany przez Ciebie samochód. 

Szybko, sprawnie
i całkowicie online

Minimum formalności -
bez dokumentów
finansowych

Bez dodatkowych
zabezpieczeń,
bez weksli

Promocje

Oferta specjalna Rejestracja za 0 zł w Programie ING Auto

Jak to działa?

1

Kliknij w baner z informacją o zdolności

Kliknij w baner z informacją o zdolności, widoczny w ING Business.
Zostaniesz skierowany do wniosku o finansowanie.

2

Wybierasz pojazd i dobierasz parametry

W ING Business wypełniasz kilka informacji dot. pojazdu, jaką kwotę chcesz zapłacić na początku, a ile na końcu lub jak długo ma trwać Twój leasing.

3

Wyliczasz ratę leasingu

Po dobraniu parametrów, wyliczasz samodzielnie ratę leasingu. Możesz to zrobić kikukrotnie, tak by rata była dogodna dla Ciebie.
 

4

Uzupełniasz dodatkowe informacje

Po zaakceptowaniu raty, poprosimy Cię o dodatkowe informacje dot. Twojej firmy, dostawcy pojazdu, a także zgód. Wysyłasz wniosek. 

5

Decyzja i umowa

Decyzję kredytową podejmiemy w 24 h i skontaktujemy się z Tobą.  Umowę możesz podpisać w każdym oddziale ING Banku. Gdy posiadasz elektroniczny podpis kwalifikowany umowę możesz podpisać online. 
 

6

Odbierasz pojazd

i cieszysz się użytkowaniem!

A wszystkie informacje dotyczące Twojej umowy leasingu masz zawsze pod ręką w ING Business.

Potrzebujesz wyższego limitu?

Gdy kwota planowanej przez Ciebie inwestycji firmowej przekracza limit zaprezentowany w ramach
oferty Easy Leasing, sprawdź naszą ofertę standardową.

Zaloguj się do ING Business
i złóż wniosek o nowe finansowanie

 

Zaloguj się do ING Business

 

Pytania i odpowiedzi

Gdzie znajdę baner z wyliczoną zdolnością?

Baner będzie widoczny po zalogowaniu do systemu bankowości internetowej i mobilnej ING Business.

Dlaczego nie widzę baneru?

Baner z ofertą jest widoczny tylko dla klientów, którzy spełniają określone przez bank warunki.

Jak mogę złożyć wniosek w ramach Easy Leasing

Po zalogowaniu do ING Business, należy kliknąć w baner prezentujący kwotę. Nastąpi przekierowanie do wniosku.

 

Niniejsza informacja handlowa została przygotowana przez ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem KRS 0000005459 przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 634-013-54-75, REGON: 271514909, kapitał zakładowy: 130 100 000 zł, w całości opłacony, we współpracy z ING Lease (Polska) Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie i zarejestrowanym adresem: Warszawa (02-566), ul. Puławska 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000043817, kapitał zakładowy 7.504.000,00 PLN, NIP 526-10-40-337. Niniejsza publikacja jest skierowana tylko i wyłącznie do klientów ING Banku Śląskiego i/lub ING Lease (Polska), zawiera wyłącznie treści informacyjne i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Każda propozycja leasingu podlega akceptacji właściwych Komitetów Kredytowych ING Lease (Polska) Sp. z o.o.; ING Lease (Polska) Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odstąpienia od niniejszej propozycji przed podpisaniem dokumentacji leasingowej w przypadku istotnej zmiany sytuacji finansowej klienta. ING Bank Śląski S.A. nie ponosi odpowiedzialności z tytułu wykorzystania niniejszych informacji. W celu uzyskania szczegółowych danych zapraszamy na stronę www.inglease.pl.