Łatwo dostępny leasing samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t w ofercie ING Lease i ING Banku Śląskiego.

Oferta koncentruje się na zaspokojeniu potrzeb przedsiębiorców. Błyskawiczny dostęp do  finansowania pomaga w rozwoju biznesu i dostarcza firmom narzędzia do realizacji tego procesu.

Program ING Auto został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych ofertą na auto leasing. Produkt skierowany jest do nowych oraz obecnych Klientów Grupy ING. Może objąć przedstawicieli z sektora małych, średnich oraz dużych firm.

Program ING Auto dostępny jest dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy bez zbędnych formalności i w krótkim czasie mogą uzyskać finansowanie pojazdów. W ramach programu oferujemy leasing aut nowych i używanych zakupionych od autoryzowanego dealera. Dostosowujemy warunki do indywidualnych potrzeb, mając na względzie zróżnicowany charakter prowadzonej działalności.

Oferowany leasing samochodowy charakteryzuje się ograniczonymi do minimum formalnościami oraz uproszczonymi procedurami. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Każdy Klient może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej.

Dlaczego warto skorzystać? 

Co trzeba zrobić?

Skonstruowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, by Klienci mogli w prosty sposób i szybko osiągnąć korzyści ze współpracy. Właśnie dlatego ograniczyliśmy do minimum formalności. Aby skorzystać z Programu ING Auto należy dostarczyć:

Od 1 kwietnia 2014 r. obowiązują nowe zasady odliczania i rozliczania VAT od wydatków dotyczących samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Więcej informacji tutaj.Program ING Auto dostępny jest również w ING Banku Śląskim S.A.  O szczegóły zapytaj w oddziale Banku.